Open MenuVaata tootekataloogiOpen SearchOpen CartOpen Account
X
02.09 2015 09:27

Kui vajate nutikat ja võimsat kõrgtehnoloogilist robottolmuimejat igapäevaseks koristamiseks, siis ei pea Te enam otsima, sest Neato Botvac on siin! Spetsiaalselt vaiba kloppimiseks disainitud keeratud labadega harjaga, võimsa imuri ja stiilse arktilise must-valge viimistlusega on Botvac nägus tarvik igas kodus ja mis peamine – see jätab Teie põrandad laitmatult puhtaks!

• Seade kasutab sihitult ringi põrkumise asemel toa kaardistamiseks ja metoodiliselt puhastamiseks patenteeritud põrandate laser-kaardistamise ja reaalajas objektide avastamise tehnoloogiat LaserSmart™. Nii suudab masin ettevaatlikult navigeerida ümber mööbli, mänguasjade, lillepottide ning samal ajal vältida treppe. Erinevalt teistest robottolmuimejatest, mille puhul on vaja paigaldada seintele blokeerimissensorid, piisab siin lihtsalt piirimarkerite maha asetamisest, et hoida seade eemal soovimatutest kohtadest.

• Nutikalt disainitud spiraalsete labadega hari sobib ideaalselt kõikide põrandatüüpidega.

• Advanced SpinFlow™ Power Cleani süsteem puhastab põrandat senisest veelgi tõhusamalt! See eemaldab mustuse, puru, tolmurullid ja lemmikloomakarvad.

• D-kujuline disain, võrreldes ümmarguste robotitega 50% suurem hari ja CornerCleveri™ tehnoloogia võimaldavad seadmel ulatuda ka raskesti ligipääsetavatesse nurkadesse ja seinte äärde. BotvacD75 on suuteline eemaldama mustust seinast kõigest 10 mm kauguselt. 

• Tolmuimeja liigub toast tuppa, naaseb aku tühjenedes automaatselt laadimisbaasi, laadib end ja jätkab sealt, kus koristustöö pooleli jäi.

• Eriti suur kotita mustusekoguja mahutab rohkem kui ümmargused robottolmuimejad ja seda on lihtsam tühjendada.

• Lihtsalt ajastatav automaatne koristamine
Kasuta Auto-Schedule’i ekraani ja juhtimisseadet, et luua ajagraafik, mis sobib Teie koristamisvajadustega. Kui soovite kiirelt koristada üksikut kohta või teha põhjalikku eelnevalt ajastamata koristamist mitmes toas, vajutage lihtsalt start-nuppu.

• Seadet saab muuta veelgi nutikamaks! Uute rakenduste kättesaadavaks muutumisel on Teil võimalik need otse oma robotisse laadida.

NEATO

 

Uudised

Kõik uudised →
 
Sisene e-poodi / tellimiskeskkonda
Unustasid parooli?


Loo uus kliendikonto

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Mecro+-%3E+Stokker