Open MenuVaata tootekataloogiOpen SearchOpen CartOpen Account
X
01.06 2016 15:12

Millal kasutada hingamiselundite kaitseks respiraatorit?

Respiraatorid kaitsevad sissehingatava tolmu, aurude, gaaside jms eest. Seega on neid vaja kasutada alati, kui viibite keskkonnas, kus on ohtliku aine kontsentratsioon õhus lubatust suurem (näiteks värvimise, keevitamise, lammutamise jne juures).

Isikukaitsevahendit kasutatakse töötaja elu ja tervise kaitsmiseks kui töökorraldusega või ühiskaitsevahendi kasutamisega pole seda võimalik piisavalt teha.

 

Miks just 3M™  Aura respiraator?

Esiteks – kvaliteetne 3M™ väljahingamis klapp. 3M™ Cool Flow™ klapp on kasutatav üksnes 3M™ respiraatoritega. Klapp väljastab kiiresti sooja ja niiske väljahingatud õhu, aidates vältida soojuse ebameeldivat kogunemist respiraatori sees, mis on respiraatorite kandjatele märkimisväärne ebamugavustunde põhjustaja.

Cool Flow™ klapp tagab jahedama õhuvoolu ja on mugavam – seda on tõestatud katsetega ja termograafiliste pildistamistega.

Teiseks - efektiivne filtrimaterjal, mis tagab madala hingamisvastupanu. Respiraator on valmistatud spetsiaalsest filtermaterjalist tagamaks kerge hingamise, hoides samal ajal eemal suurema osa tolmust või gaasiaurudest.

 

Kasutage hingamiskaitsevahendeid alati ohukeskkonnas viibides!

Respiraator on isiklik kaitsevahend ja Aura 9300+ respiraatorid on kõik kasutamiseks ühe tööpäeva või vahetuse jooksul. Mitte korduvkasutada! 

 

 

Tooted

Uudised

Kõik Uudised
 
Sisene e-poodi / tellimiskeskkonda
Unustasid parooli?


Loo uus kliendikonto

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Mecro+-%3E+Stokker